Projects

LDT Pardubice

Již léta dělám pro Letní dětský tábor Pardubice webovou prezentaci. Předchozí verze byla již dlouho za zenitem své použitelnosti tak jsem konečně vytvořil web zcela nový. Web je postavený na Drupalu, protože ten je dostatečně tvárný pro aplikování stále se měních požadavků. Vzhledové téma je postaveno na Bootstrapu 3 s Material design skin.

Výdej přihlášek LDT Pardubice

Systém na automatizovaný výdej přihlášek na Letní dětský tábor Pardubice. Systém umožňuje přednostní výdej rodičům dětí z loňského ročníku, automatické spouštění regulérního výdeje, hlídá limity počtu vydaných přihlášek pro typ dopravy i celkovou kapacitu tábora a v případě naplnění drží pořadník náhradníků.

Přihlášeným rodičům zobrazuje pod vygenerovaným číslem aktuální stav přihlášek. Rodiče jsou informováni o událostech emailem, přihlášky jsou distribuovány rovněž emailem v podobě PDF s předvyplněným číslem přihlášky a způsobem dopravy.

Watch band

Řemínek k hodinkám vytisknutelný na 3D tiskárně. Původní model je určen pro mou ruku a pro hodinky Pebble, ale jelikož je parametrický, lze úpravou parametrů řemínek přizpůsobit na jakékoliv hodinky, které mají řemínky upevněny běžnými osičkami.

StopWatch

Nejlepší stopky na pebble store. Jejich největší předností je přesnost na setiny sekundy a podpora měření kol. Stopky jsou schopny uchovat historii až 30 kol. V nové vezi a s novým API lze v aplikaci nastavit několik persistentních nezávislých měření a časovačů.

Digalog

Takzvaný Watchface, aplikace, která zobrazuje čas na úvodní obrazovce hodinek. Tento watchface zobrazuje jak digitální tak analogový čas, den v týdnu a datum. Kromě toho zobrazí notifikaci v podobě ikonky při vybití baterie a při odpojení telefonu od hodinek. Při ztrátě spojení s telefonem navíc krátce zavibruje.

V roce 2016 byla firma Pebble odkoupena společností Fitbit a všechny její služby byly ukončeny. Provoz služeb nyní převzala skupina nadšených vývojářů pod názvem Rebble.

FlerTop

FlerTop je malé rozšíření do prohlížeče určené uživatelům fler.cz. Fler.cz umožňuje uživatelům jednou za několik hodin propagovat své zboží na úvodní stránce portálu. Toto rozšíření propaguje uživateli zboží samo automaticky. Samo si ohlídá čas další možnosti propagace a následně i propaguje náhodně vybrané zboží z nabídky uživatele.