JavaScript

JavaScript je multiplatformní, objektově orientovaný skriptovací jazyk, jehož autorem je Brendan Eich z tehdejší společnosti Netscape.

Nyní se zpravidla používá jako interpretovaný programovací jazyk pro WWW stránky, často vkládaný přímo do HTML kódu stránky. Jsou jím obvykle ovládány různé interaktivní prvky GUI (tlačítka, textová políčka) nebo tvořeny animace a efekty obrázků.

Web: 

Výdej přihlášek LDT Pardubice

Systém na automatizovaný výdej přihlášek na Letní dětský tábor Pardubice. Systém umožňuje přednostní výdej rodičům dětí z loňského ročníku, automatické spouštění regulérního výdeje, hlídá limity počtu vydaných přihlášek pro typ dopravy i celkovou kapacitu tábora a v případě naplnění drží pořadník náhradníků.

Přihlášeným rodičům zobrazuje pod vygenerovaným číslem aktuální stav přihlášek. Rodiče jsou informováni o událostech emailem, přihlášky jsou distribuovány rovněž emailem v podobě PDF s předvyplněným číslem přihlášky a způsobem dopravy.

FlerTop

FlerTop je malé rozšíření do prohlížeče určené uživatelům fler.cz. Fler.cz umožňuje uživatelům jednou za několik hodin propagovat své zboží na úvodní stránce portálu. Toto rozšíření propaguje uživateli zboží samo automaticky. Samo si ohlídá čas další možnosti propagace a následně i propaguje náhodně vybrané zboží z nabídky uživatele.

Přihlásit se k odběru RSS - JavaScript